Naše filosofie

Vytváříme přířodní produkty pro zdraví lidí, které fungují. Astina Pharm a.s.

Naším posláním je přispívat ke zdraví lidí prostřednictvím OTC léků, zdravotnických prostředků a zejména doplňků stravy, které skutečně fungují.

Doporučujeme, a také vyrábíme pouze funkční přípravky, jejichž účinky a technologické provedení jsou podloženy nejnovějšími vědeckými poznatky a trendy. Produkty, kterou jsou lépe vstřebatelné, optimálně dávkované, bezpečné a účinné. Vždy s výhodou pro spotřebitele:

pro zdravý životní styl, prevenci a pomoc v boji se zdravotními problémy
bez marketingových triků a zavádějících informací
bez nesplnitelných slibů, které matou zákazníky

Ve všech činnostech máme skutečnou vědeckou podporu. Spolupracujeme s s předními odborníky, kteří se před Vámi neskrývají a jsou otevřeni Vašim zkušenostem, názorům i námětům. S lidmi, jimž skutečně záleží na Vašem zdraví a kteří Vám dovedou poradit.

Služby

Společnost Astina Pharm a. s. má dvě základní poslání. Tím prvním je poskytovat pravdivé a vědou podložené informace o účincích přírodních látek v doplňcích stravy široké veřejnosti.

  • Poradenství, publikační činnost
  • Organizace vědeckých akcí a konferencí

Tím druhým je přispívat ke zdraví lidí bezpečnými a účinnými produkty jako jsou doplňky stravy či zdravotnické prostředky. Při vývoji produktů se držíme pevně vědeckého zázemí, mezinárodních doporučení lékařských společností, evropské a národní legislativy.

  • Vývoj, výroba produktů na klíč
  • Obchodní zastoupení