Zkoumáme, vyvíjíme a prodáváme inovativní produkty.
Vzděláváme a podporujeme českou vědu.

ZAKLADATEL SPOLEČNOSTI

Dobrý den, jmenuji se Vladimír Voda a zabývám se dlouhá léta vitamíny, minerály a doplňky stravy.

U nás i ve světě jsem v tomto směru viděl ledacos. Na jedné straně mnoho produktů, které mají velký smysl pro udržení zdraví. na straně druhé bohužel výrobky, které jsou úplně k ničemu za doslova vyhozené peníze. Přitom se kolikrát prodávají ve velkých kvantech díky masivním reklamám …

Velmi rád bych přispěl k tomu, abychom se společně v oblasti vitamínů, minerálů a doplňků stravy lépe vyznali. A získali objektivní informace pro správné rozhodnutí.

Pokud vás účinky přírodních látek, vitamínů a minerálů zajímají, přispějte svými znalostmi, doporučeními či osobní zkušeností k tomu, abyste pomohli ostatním. Jsem velmi otevřen k tomu, abych se s Vámi podělil o znalosti a zkušenosti, diskutoval s Vámi a poradil vám.

Považuji za velmi důležité, aby doplňky stravy byly dostatečně ověřené a bezpečné. Ve správné dávce a pro správnou indikaci. Jen tehdy nám mohou pomoci. Lidé bohužel často podléhají zavádějícím informacím o účincích přírodních látek a mohou si i ublížit. Všechny doplňky stravy by určitě měly být pod důkladnou kontrolou. Proto v tomto ohledu já osobně věřím lékárnám a ne např. podomnímu prodeji různých drahých „zázraků“.

Spolupracuji s týmem specialistů – lékařů a farmaceutů, kteří problematice doplňků stravy skutečně rozumí a mají k tomu patřičné vzdělání i zkušenosti. Je pro mne velkou ctí komunikovat s nezávislými odborníky – jakými jsou docent Karlovy Univerzity Tomáš Vontor nebo profesor Zdeněk Zadák.

A to nejdůležitější na závěr: Doporučujeme a vyrábíme pouze přírodní látky a produkty, které mají smysl. Které fungují a jsou dostatečně podpořeny vědeckými fakty. Bez pohádek a planých slibů. Vyberte si správně! Vyberte si to, co pomůže vašemu zdraví.

RNDr. Vladimír Voda, Ph.D.