Prémiový, vysoce koncentrovaný a vysoce čistý rybí olej s obsahem 560 mg čistých omega-3 nenasycených mastných kyselin EPA a DHA, s minimem  balastních tuků, dávkováním 1x denně v menší snadno polykatelné tobolce. Díky nadstandardnímu stanovení nejen těžkých kovů, ale i širokého spektra pesticidů v akreditované laboratoři poskytuje jistotu také těhotným, kojícím ženám a maminkám dětí, pro něž je užívání omega-3 velmi prospěšné.

Omega Ultra forte  obsahuje vysoké množství čistých  omega – 3  EPA a DHA, které přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku lze dosáhnout již při konzumaci 250 mg EPA a DHA denně. DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku a mozku, příznivého efektu se dosahuje již při konzumaci 250 mg DHA denně.

Těhotné a kojící ženy : Příjem dostatečného množství DHA je velmi důležitý pro vývoj dítěte během těhotenství a kojení. DHA je nezbytnou součástí nervového systému dítěte, jenž se v průběhu těhotenství a kojení intenzivně vyvíjí. Pokud maminka přijímá dostatečné množství DHA denně     (200 mg) během těhotenství a kojení, dochází k normálnímu vývoji mozku a zraku plodu a kojence. Toto množství přípravek Omega Ultra Forte splňuje při dávkování jediné tobolky denně s garancí nadstandardní čistoty přípravku, pokud jde o obsah pesticidů.

Složení:

Obsah v 1 tobolce % RHP * Obsah ve 2 tobolkách % RHP *
Rybí olej 700 mg     -** 1400 mg      -**
Celkový obsah Omega – 3 ( EPA+DHA) 560 mg     -** 1120 mg      -**
EPA (eikosapentaenová kyselina) 315 mg     -** 630 mg      -**
DHA (dokosahexaenová kyselina) 245 mg     -** 490 mg      -**

 

*Z ferenční hodnoty příjmu í a kojeníek = balení na 2 měsíce)maci 250 mg EPA a DHA denně. DHA přispívá k udržení * % referenční hodnoty příjmu, ** není stanoveno

Dávkování:

dospělí : 1-2 tobolky denně
těhotné, kojící ženy, děti : 1 tobolka denně

Videa