• 2

Dávkování a možnosti použití přípravku Kilostop

Intenzivní redukční program: 3 x denně 2 kapsle před jídlem, nutno zapít větším množstvím tekutiny (1 – 2 sklenice), ve spojení s nízkoenergetickou dietou po dobu min. 1 měsíce, pak je možno přejít na udržovací program nebo anti-yo-yo program.  Tento program uplatňuje v plné síle všechny důležité mechanismy hubnutí jako je vliv na vstřebávání a metabolismus cukrů, oxidace tuků a omezení chuti k jídlu. Protože obsažený glukomannan až padesátinásobně zvýší svůj objem po důkladném zapití, mysleme na to, že porce jídla by měly být asi o čtvrtinu menší nežli při dřívějším běžném stravování. Efekt hubnutí zcela jistě posílí i nižší kalorická hodnota jídel vztažená na jednotku jejich hmotnosti a zvýšení pohybové aktivity.

Udržovací dlouhodobý program: 1 kapsle před jídlem, jsou-li jídla rovnoměrně energeticky rozvrstvena, jinak 2 kapsle před energeticky nejvydatnějším jídlem a jedna kapsle před ostatními jídly. Tento program zaručuje dlouhodobou kontrolu nad hmotností, stálou posilu a zdroj potravy pro příznivé střevní bakterie a dostatečný přísun vlákniny. Přechodně zvýšené dávkování 3 x 2 kapsle po 1-2 dny nás vrátí do normálu po různých excesech, jimž se v zaměstnání či v osobním životě občas nevyhneme. Dlouhodobé užívání Kilostopu nemá nežádoucí efekty.

Anti-yo-yo program: 1 kapsle před snídaní a obědem, nutná střídmá večeře, užívání po dobu minimálně jednoho měsíce po redukčním programu. Program je určen pro všechny, kteří využili intenzivního hubnoucího programu a chtějí pokračovat dále pouze s běžnou stravou. Při redukčním programu jsme s největší pravděpodobností snížili příjem kalorií a objem přijaté stravy. Přechod k běžné stravě by neměl být překotný, abychom si udrželi nově nabyté stravovací návyky. Proto je velmi vhodné anti-yo-yo přechodné období, při němž si musíme dát pozor na to, abychom objem jídla a jeho kalorickou hodnotu nezvyšovali a zvykli si na střídmou večeři. Nový stravovací režim se sníženou dávkou Kilostopu předejde yo-yo efektu, který bývá častým zklamáním z vynaloženého úsilí při konzumaci různých jednorázových diet a následným opětovným upadnutím do původního způsobu stravování.

Sport program: 1 – 3 kapsle před večeří, do 19. hodiny večerní, důkladně zapít. Pro aktivně sportující, kteří si potřebují hlídat hmotnost. „Hlídaná večeře“, noční očista a optimální vyprázdnění střev po ránu je zárukou připravenosti organismu pro nový přísun energie a následný výkon.

Detoxikační program: 1 – 2 kapsle před snídaní a obědem, 1 kapsle před večeří při stravovacím režimu bez těžkých, tučných, smažených jídel, s navýšeným množstvím zeleniny a dostatečným příjmem tekutin –  zejména neperlivé vody, ovocných a zeleninových šťáv, po dobu 15 – 20 dní.

Jednodenní očista organismu při půstu: 2 – 4 kapsle 3x během dne, zapít větším množstvím neperlivé vody.

Dlouhodobý fit program: 1 kapsle před obědem. Vhodný pro manažery a duševně pracující. Napomáhá při regulaci příjmu stravy obědem a umožní lépe se vyrovnat s typickou poobědovou apatií, která může mít vliv na pracovní výkon.

Program odkyselení: 3x denně 1 kapsle před jídlem po dobu min. 10 dní, v kombinaci s doplňky stravy obsahující dostatečné množství hořčíku (nad 300 mg čistého hořčíku, doporučujeme přípravek Astina SuperMag B6 ). Stravovací režim jako u detoxikačního programu při omezení příjmu masa, alkoholu, cukru a soli a naopak navýšení zeleniny (včetně brambor), luštěnin a celozrnného a žitného pečiva.