Carbo Ultrasorb je novým produktem na českém trhu obsaujícím carbo medicinalis. Přestože podobných produktů můžeme najít v lékárnách hned několik, tento produkt skýtá minimálně tři výhody, které mohou být zajímavé jak pro odborníky, tak pro spotřebitele.

První nespornou výhodou je kvalita suroviny. Značkovou surovinu dovážíme od předního světového producenta z USA, který ji dodává renomovaným farmaceutickým výrobcům se zaručenými fyzikálními, chemickými parametry, velikostním profilem částeček a zejména svými adsorpčními schopnostmi.  Tato surovina odpovídá požadavkům poslední verze US lékopisu.

Druhou výhodou přípravku Carbo Ultrasorb je obsah účinné látky. Přípravek je prvním doplňkem stravy na českém trhu s  obsahem 300 mg v jedné kapsli.

Další jeho výhodou je fakt, že surovina je ve své přirozené podobě, s garancí zachování všech jeho vlastností  nasypána do transparentní želatinové kapsle, a to bez použití tlaku, jako je tomu při lisování tablet, a také  bez použití  zvlhčovadel, plniv jako je např. mikrokrystalická celulóza nebo  glycerol.

Charakteristika: Přípravek obsahuje 300 mg aktivního uhlí v jedné kapsli. Aktivní uhlí snižuje nadměrnou střevní plynatost při podání minimálně 1 g ( 4 kapsle) 30 min před jídlem a minimálně 1g ( 4 kapsle) po jídle.

Hmotnost v jedné kapsli: 300 mg

Obsah aktivních látek: Aktivní uhlí

Složení: Aktivní uhlí  (aktivní látka), oxid křemičitý (protispékavá látka), želatinová kapsle

Doporučené dávkování:

2-4 kapsle 3 – 4 x denně. Kapsle je nutno zapít větším množstvím vody, případně lze kapsli rozdělit, obsah vysypat do vody, důkladně rozmíchat a vypít.

Upozornění :

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5-25° C. Chraňte před vlhkem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Užíváte-li jakékoli perorálně podávané léky, dodržujte interval aspoň 2 hodin mezi užitím doplňku stravy Carbo Ultrasorb a vašimi léky. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let věku. Přípravek užívejte po nezbytně nutnou dobu.

Videa